28 Ağustos 2014
#2654131

Yataş 4 Aydır Bitmeyen Sorunlar!

Mayıs ayında Yataş'tan aldığımız yatak odası ile ilgili problemler ilk günden başladı. Az 5 defa servis geldi sorunların bir kısmı kısmen çözülürken yedek parça için tam 2.5 ay bekledik fabrika Kayseri'de olduğu için uzun sürdüğü söylendi bizde Türkiye'de Antalya'da oturuyoruz anlayamadık.


Yedek parça geldiğinde de aynı sorun devam etmekteydi yani hiçbir şey değişmedi aynı gün müşteri hizmetlerini aradık bölge servisini yönlendiriyoruz 10 gün içerisinde gelir dediler. 15 gün geçti hala haber yok. Biz artık bayii ve müşteri hizmetlerini aramaktan yorulduk. Her aradığımızda daha yetkili bir yere şikayetinizi ileteceğiz sözünden de sıkıldık.

Ugur Ugur 1.956 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yataş Temsilcisi28 Ağustos 2014

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları