sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Süper Yataş Garantisi: Profil Ve Sunta Garanti Kapsamında Değilmiş!

Burak Burak2 ay önce

3 ay önce oğlumuza aldığımız tek kişilik Yataş bazasında profilde eğrilme olduğunu fark edip servis çağırdık. Ancak gelip kontrol ettiklerinde bunun garanti kapsamında olmadığını, muhtemelen oğlumuzun baza kilidi açıkken kapatmaya çalıştığını iddia ettiler. Burada "muhtemelen"i ayrıca vurgulamak istiyorum. Çünkü bir üretim hatası vs... Olup olmadığı incelenmeden varsayımsal bir çıkarım yapıldı. Ve bu varsayıma dayanarak kullanım hatası olduğu ve garantinin kapsamadığı söylenerek 260 TL talep edildi.

Yani Yataş'a göre 13 yaşındaki oğlum bir herkül gibi güçlü ve kilitliyken zorlayarak profili eğdi ve suntasını kırdı. Sunta dediğime de bakmayın, incecik bir şey zaten. Oğlum öyle bir şey hatırlamıyor. Velev ki doğru bile olsa baza kilidi bazayı kapalı tutmak için değil midir? 13 yaşındaki bir çocuk profili eğip kırabiliyorsa Yataş bazanın ne kadar sağlam olduğunu tahayyül etmek zor olmasa gerek. 15 yıldır başka marka baza kullanan biri olarak bu durumun anlamsızlığı idrakimizi zorlamakta.

Daha taksitleri bile bitmemişken yaşanan bu trajikomik olayla ilgili çözüm sağlanmaması durumunda konuyu öncelikle Hakem Heyeti'ne ve gerekirse Tüketici Mahkemelerine taşıyacağımı bildirmek isterim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Burak 1 ay önce

Perihan hanım dönüş yapıp Yataş adına özürlerini iletti.

profile-icon Burak 2 ay önce

Efsanesin Yataş. Telefonla döndükleri mesajda da ürünlerinin kalite (siz) ligini teyit ettiler! Bu hizmette emeği geçen herkesin ömrü hayatında aynı kalitedeki ürünlerle muhatap olmasını Rabbimden dilerim.

Yataş Logo Yataş 2 ay önce

Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler