Kaliteli Diye Yataş Aldık Ama Yer Döşeğinde Yatsak Daha İyi Olurdu

Hatice Hatice4 hafta önce

Lüleburgaz Enza Home dan 160*200 Yataş athletic yatak aldık. 20 günden fazla bekledik gelmesini. 23 Ekim de teslim edildi. Bizim mağazada baktığımız yatakla alakası olduğunu düşünmüyorum. Oradaki teşhir ürünü daha sertti. Eve gelen biraz daha sert olur dediler. Aksine söyledikleriyle hiç alakası yok. Yatakta bir dengesizlik var. Resmen bel kısmı çöküyor ayak ve baş kısmı havada kalıyor. İlk geceden beri bel ağrısı çekiyorum. Hadi ilk yatış birkaç gün deneyelim dedim. Değişen bir şey olmadı. Gün içinde hareket bile edemez oldum. Daha önce farklı markalarda da yatak kullandım. Hiç böyle sorun yaşamadım. 

Getiren servis yatağı asansörle mi taşımış bilmiyorum. Yatağın alttaki telleri dışarı doğru sarkıyordu. Asansöre sığdırmak için katlamışlar mı bilmiyorum. Günahlarını da almak istemem kimsenin. Mağazadaki sorumlu kaç yıldır satıyoruz. Hiçbir sorun yaşamadık. Bu ürüne kefiliz dedi onun sözüne güvendik ama paramızla rezil olduk.

Dün mağazayı aradım. Yasal olarak 14 gün içinde değişim hakkımız var. Değişim yapamayız dediler. Diğer mağazalar değişim yapıyormuş ama kendilerinde böyle bir şey yokmuş. Hijyenik ürün vs. Dediler. Zaten getirdiklerinde poşetin içi ölmüş böcekle doluydu. Bana bir de hijyenden bahsediyorlar. 

Akabinde Yataş müşteri hizmetlerini aradım. 15 gün geçmediği için bayi ile konuşmam gerektiğini söylüyorlar. Ben böyle malının arkasında durmayan başka bir firma görmedim. Bin pişman olduk. Keyfi bir durum değil sonuçta. Tüketici Hakem Heyetine şikayet edeceğim. Paramızla rezil olmak bu olsa gerek.

Cevaplar

Yataş Logo Yataş 4 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler