sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Kalite Dedik, Yataş Dedik 3 Aydır Sürünüyoruz

Haluk Haluk28 Ocak 20:41

02.12.2019 Tarihinde İzmir Karabağlar Yataş mağazasından 160*200 cm İmperial Başlıklı Baza ile aynı ölçüde yatak aldık. Yataktan oldukça memnun olmamıza rağmen Baza ve başlığın teslimi ve sonrasında ürünün kendisinde oldukça sorun yaşadık. Öncelikle Ürün 05.12.2019 tarihinde saat 21 gibi oldukça geç bir saatte ancak teslim edilebildi. Saatin geç olması teslimatı yapan kişilerde de eve dönme telaşını getirdiğinden apar topar iş yaptılar. Ertesi gün bazayı ölçtük ve gelen ürünün satın aldığımızdan küçük olduğunu gördük. Sonra ki gün mağazayı arayarak sorunu ilettiğimde servis göndereceklerini belirttiler. 11.12.19 tarihinde servis dedikleri gibi geldi değişim yapılması gerektiğini tutanak altına alıp gitti. Aranmayı ve bilgi verilmesini bekledim fakat arayan sorun olmadığından mağazayı arayarak sorunumun ne olacağını sordum. Mağaza görevlisi ürünün yenisinin tedariğine karar verildiğini fakat depoda 160*200 ölçüsünde baza bulunmadığından fabrikaya sipariş geçildiğini, ürünün fabrikadan gelişinin Ocak 2020 nin ikinci haftasını bulacağını belirttiler.

Yine aranmadığımız için 12 Ocak'ta mağazayı arayarak durumu sorduk ve ürünün fabrikadan geldiğini ve teslimatının yapılması için dağıtımdaki çalışanların bizimle iletişime geçeceğini öğrendik. Ürünler 14.01.2020 tarihinde evimize getirildi. Ancak bu seferde yeni gelen başlığın montajı olmuyordu. Başlığın bazayla montajının yapıldığı vidalama alanının yeri fabrikasyon olarak hatalıydı!... Teslim tutanağına fabrikasyon üretim hatası olduğuna dair tutanak işlenerek imzalandı. Teslim görevlisi konunun sisteme işleneceğini ve ekstradan firmayla iletişime geçmemin gerek olmadığını söyledi. Ancak yine de 15.01.20 de mağazayı arayarak yine sorun yaşadığımızı ilettim. Servisin geleceğini ifade ettiler. Bu arada 444 0 987 numaralı müşteri hizmetlerinde de kayıt oluşturdum. Aslında servisin bu durumda neden gelmesi gerektiğini anlamış değilim. Yapılacak olan şey değişim sürecini başlatmaktır. Bariz olan şey ürünün ayıplı olduğudur. Buna rağmen servis geldi gelecek diye beklerken sonunda sağ olsunlar 28.01 yani bugün servis eve teşrif etmiş. Başlığı tamire aldıklarını söyleyerek servis formu bırakıp başlığı götürmüşler. Hayatımda böyle şey görmedim. Markası Yataş sorun yaşamam diyorsunuz, peşin para ödeyip alıyorsunuz ama tam bir hayal kırıklığı. Neredeyse 3 aydır paramızla rezil olduk. Üretim hatası olan ayıplı başlığı alıp yenisini getirmenizi talep ediyorum. Hızlı bir dönüş bekliyorum. Tüketici Hakları'na gideceğim.

Cevaplar

Yataş Logo Yataş 31 Ocak 11:51

Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler