03 Ekim
#12716226

Hayal Kırıklığı Enza Yataş

2 aylık evliyim evlenmeden 3 4 ay önce İzmir Enza 'dan babamın aldığı Yataş yatakta problem yaşadım yay üzerindeki tabakada katlanma yaşıyoruz. Enzayı aradık iki bey geldi Antalya'dan bir cetvel benzeri şeyle ölçüm aldılar daha sonra arayan soran olmadı biz aradığımızda yatakta teknik bir hata olmadığı tespit edildi dendi. Ben bu parayı boşa mı verdim? Üzerindeki Visco tabaka tamamen katlanmış daha nasıl teknik bir hata olacak bu yatakta en pahalı alezle beraber kullanıyorum yatağı. Enza ve Yataş ürününün arkasında durmadı Tüketici Hakları'na şikayet edeceğim. Ürünü değiştirin ya da üzerine para verelim daha iyisini alalım diyoruz yok diyorlar. Kesinlikle üründen memnun değilim ve ürün kusurlu üründür madem bir cetvelle ölçüm yapıp bir kurula fotoğraf atınca olacaktı bu iş taa Antalya'dan ekibe gerek yok ben cetveli koyar fotoğrafı çeker arardım. Bütün evim Enza Yataş odam yatağım oturma odam salonum TV ünitem orta sehpam. Ama bir daha asla alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Bahar Bahar 3.461 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Bahar05 Ekim

    Geri dönüş yapıldı yasal haklarımı kullanacağımı söylediğimde yapabileceğim bir şey yok dedi yatağı çevirin geçer diyorlar 4 kez baş ayak değiştirdim toplamalar geçmeyi bırak her gün artıyor yatarken rahatsız ediyor ayıp gerçekten Tüketici Hakem Heyetine ulaşacağım.

  • Yataş Temsilcisi03 Ekim

    Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler