08 Ekim
#12738089

Akdeniz Caddesi Yataş  İlgisizliği!

Akdeniz caddesindeki Yataş Enza'dan bel fıtığına uygun yatak istedik. Bize Five Z'yi tavsiye ettiler. 4 Ekim Cuma günü aksam üstü yatak geldi ama çok yumuşak, içine gömülüyorum. Oysa bel fıtığı için ortopedik ve sert yatak olması gereklidir. Belimde 4 yerde fıtığım ve boynumda fıtık ve düzleşme var. Sağlık açısından bu yatakla yatmam imkansız. Ertesi sabah ayın 5'inde arayıp yatağın değiştirilmesini istedik ama ilgilenmediler. Bugün yine gidip konuşacağız, eğer yardımcı olmazlarsa Salı günü Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurup hakkımı arayacağım.

Ümit Ümit 1.790 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ümit'in Teşekkür Mesajı09 Ekim

    Akdeniz Caddesi Yataş Enza Home mağazası pazarlama müdürü Ömer Kılıç Beyefendi sorunumuzla yakından ilgilenerek çözüme ulaştırdılar. İlgi ve alakalarından dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

  • Yataş Temsilcisi08 Ekim

    Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

Ziyaretçi Yorumları