11 Ekim

Yataş Zero Gravity Yatağın Üst Kısmı Deforme Oldu Ve Sabahları Yataktan Dayak Yemiş Gibi Kalkıyorum.

2016 Nisan ayında Yataş Manavkuyu satış bayisine gittim. Şimdi başka bir şubeye geçtiği belirtilen, gökhan isimli satış elamanına, bel fıtığımın olduğunu ve ortopedik ve sert bir yatak istediğimi belirttim. Bana zero gravity markalı yatağı önerdi. Bu yatağın son derece sert olduğunu, üst kısmında bulunan ped kısmının da beli kavrayarak son derece iyi bir Konfor sağlayacağını söyledi. Parası da oldukça yüksek olduğundan, iyi bir seçim olacağını düşünerek satın aldım. Ancak aradan geçen zaman içerisinde üst kısım deforme oldu ve ben sabahları yataktan dayak yemiş gibi kalkıyordum. Geçen hafta servis kontrolü istedim. Sağ olsun gelen arkadaşlar, üsteki pedin deforme olduğunu kabul ettiler ancak yanlış yatak seçtiğimi ve de tamamen çöküp kalmadıkça, Yataş'ın hiçbir zaman değişim yapmadığını söylediler.

Mehmet 1.293 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 12 Ekim

    Cevap verdiğiniz için teşekkürler. Servise gelen arkadaşlar da, başka bir marka yatağınızı önererek gittiler. O yatak da uygun olur mu bilmem? Yataş, yatak ürünlerine 10 yıl garanti veriyormuş. Garantiden maksadınız, sadece servis elemanı göndermek herhalde?

  • Yataş Temsilcisi12 Ekim

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili 444 0 987 numaralı Yataş Müşteri hizmetleri hattımızdan hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla Yataş Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön