enza home Zamanında Teslimat Yapmıyor.

Tuğba Y. |

Ankara forum avm Yataş Enza Home'dan 07.03.2014 tarihinde köşem takımı aldım. Eşyaların Antalya Elmalıya geleceğini söyledim. Satıcılar tarafından eşyalarımın 15 iş günü içerisinde teslim edileceği söylendi ve eşyanın parasını peşin ödedim. 03.04.2014 tarihi itibariyle eşyalarım hala teslim edilmedi.

Müdür G*** Beyle ve Müd.Yrd. H*** Hanımla birkaç kez telefonla görüştüm. Neden geç kaldığı konusunda beni bilgilendireceklerini söylediler. Fakat geri dönüş yapan olmadı. Israrla aradım bu seferde eşyaların Antalya'ya geldiğini ve araç buldukları zaman Elmalı'ya teslimat yapılacağını, 20-31 nisanda sevkiyata çıktıklarını söylediler ve telefonda beni terslediler. Ben artık o eşyaları kesinlikle istemiyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğba Y.
  11 Nisan
  22:51

  bir daha yataşı asla tercih etmiycem...

 • Tuğba Y.
  10 Nisan
  19:40

  Ankara forum outlet artik paramin iadesini yapin..beni bu konudada mağdur ettiniz.1 hafta gecmesine ragmen pesin odedigim parami hesabima yatirmadiniz.yaziklar olsun size.ne imzadan çıkmaz evrakmis ya.bugün aksama kadar dedniz ama hala ses yok.sizden hic alisveris yapmasaymisim keske..

 • 07 Nisan
  11:08

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  Yataş Çağrı Merkezi