Yataş Zamanında Teslimat Yapılmadı!

Murat B. |

Cevahir Yataş mağazasından yatak odası takımı aldım. Bundan 3 hafta kadar önce yapılan sevkiyatta yatağın parçalarının depoda bulunamaması nedeniyle sadece gardrobum geldi. Bunu kabul edip bir hafta sonrasına tarih aldım. Yine aynı durum oldu, parçalar kayıpmış. Depodaki çalışanlar beni bunun sıkça yaşandığı konusunda ikna ettiler.

Şube birçok özür diledi ve bugüne herşeyin geleceğine dair "erkek sözü" verdi. Bugün yapılan sevkiyatta önce başlık zarar görmüş şekilde geldi, ardından Cumartesiye yeni başlık gelmesi sözü alarak en azından yatağın kurulmasını talep ettim. Bu seferde yatağın kurulmasına yarayan parçalar eksik çıktı. Sonuç 1 aydır yerde uyuyor ve parasını verdiğim karyolamı bekliyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Eylül
  12:39

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla

 • Murat B.
  07 Kasım
  13:53

  Bugün itibariyle uzun uğraşlar sonucu yatak eksiksiz teslim edildi. Yazdığım mesajlar (buradan ve facebook'tan Enza Mobilya sayfasına) genel merkez ve onlara bağlı Cevahir şubesi arasında bir mail trafiğine yol açmış. Kendileri bana bir yatak örtüsü hediye ettiler. Şimdiden bütün Yataş müşterilerine geçmiş olsun...