05 Haziran 2015

Yataş Yorgan Terletiyor.

Yataş'tan almış olduğumuz yorgan kışın en soğuk zamanında bile terletiyordu ve Yataş'a başvurduk. Fişiyle birlikte istediler. Teknik birimler karar verecek dediler. Ve akabinde bize verdikleri bilgi şikayeti gerektiren bir durum olmadığını söylediler. Kullanamadığım yorganı ne yapacağım dediğimde. Kışı çok olan bir yerdeki yakınıma verebileceğimi söylediler. Ne sivri zeka değil mi? Akdeniz bölgesinde yaşamak suç oldu. O zaman sıcak bölgelerde o yorganı satmayacaksın.

Sakin 673 Okunma

Cevaplar

  • Sakin 20 Eylül 2016

    Müşteriyi haklı çıkardığınız ne zaman görülmüş ki.

  • Sakin 29 Kasım 2015

    Her zaman müşteri memnuniyeti diyorlar ya hikaye Yataş tan olumsuz cevap geldi. Reyon elemanının eksikliğini bize yüklediler. Konusuna hakim olmayan personeli koyarsan ne müşteriyi bilgilendirir, ne de müşterinin doğru ürün almasını sağlar. Çukurova gibi iklimi çok çok sıcak olan bir yerde altarnatif i olan ürün seçiminde personelin müşteriye yardımcı olması gerek ir. nerdeeee. Sattılarya bir kez onlar için yetiyor demek ki.

  • Yataş Temsilcisi05 Haziran 2015

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön