Yataş Yeni Ürün Yerine Kullanılmış Ürün Getirdi!

Ercüment Levent B. |

2. 5 ay önce Yataş Silifke (Özmenler Mobilya)'den köşe takımı ve kanepe satın aldık. Mobilyaları teslim aldığımızda köşe takımının problemsiz, kanepenin kullanılmış olduğunu gördük. Kumaşta bazı yerlerde solma, süngerde belli bölgelerde çökme vardı. Yataş bayisine haber verdiğimizde ürünlerin Adana bölgeden geldiği için haberinin olmadığını, hemen Yataş yetkilileri ile görüşüp döneceğini söyledi.

Döndüğünde ise on gün içerisinde servis gelip kontrol edecek ve probleminizi çözecek dedi. Servis yaklaşık 2 ay sonra geldi. Gelen arkadaş şartlanmış bir şekilde bizi de suçlayarak, yok kanepenin kumaşı yanar dönermiş. Farklı açıdan bakınca biz onu solmuş görüyormuşuz. Çökme olsa çukur olurmuş. Yataş yakışmadı sana.

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ercüment Levent B.
  24 Eylül
  23:26

  Bölge servisinden gelen arkadaş herkesin bu kumaş solmuş dediği kumaşa yanar döner size öyle geliyor diye bizi kandırmaya çalışmaktan başka bir şey demedi.Kanepenin sağ tarafının süngeri çökmüş buyurun oturun sizde deneyin dediğim halde oturmadan kontrol etmeden size öyle geliyordur dedi.Gelen arkadaş çözüm üretmek için değil de sanki teşhir malını bize gönderen bayinizi korumaya gelmiş bir tavır sergiledi.(Ayrıca Bölge servis elemanı kusumsal bir firmaya yakışmayan sert ve kaba tavırlar sergiledi.)

 • 24 Eylül
  15:40

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Bölge servisi tarafından yapılan kontrolde üründe herhangi bir arızaya rastlanmamıştır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  Yataş Çağrı Merkezi

  444 0 987
  www.yatas.com.tr

 • Ercüment Levent B.
  16 Eylül
  10:26

  Kurumsal firma diye bildiğimiz yataş çok amatör çalışıyor