Yataş Yanlış Ürün Tavsiye Edilmesi!

Derya Y. |

10. 06. 12 tarihinde yataş marmara forumdan bel ağrılarıma karşı N. isminde personel tarafından visco fresh yatak önerildi ve aldım. sert ama çok yüksek olmasını istemediğimi belirttim. visco alora pure yatak tam istediğim gibi ve yarı fiyatınaydı fakat bana o yatağın yumuşak olduğunu rahat edemiyeceğimi söylediler.

Aldığım yatakta rahat edemedim alışma evresidir dedim bekledim fakat 1ay geçti rahatsızlığım devam etti. mağazaya tekrar gittim yeni müşteri gibi bu sefer en serti alore pure bunu öneririz dediler. olayı anlattığımda o arkadaş işten ayrıldı haklısınız ama yapabileceğimiz birşey yok dediler. değiştirin para farkını istemiyorum demiş olsamda ne mağaza nede firma md. yardımcı olmadı.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Bayi Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Nisan
  17:54

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; üründe herhangi bir değişim yapılması mümkün olmamaktadır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  Yataş Çağrı Merkezi

  444 0 987
  www.yatas.com.tr