08 Ekim 2016

Yataş Yanlış Gönderim Ve İlgisizlik!

Yataş Enza Etimesgut'ta bulunan outlet şubesinden almış olduğum 160*200 ebadında ki Yataş athletic marka model yatağın yerine aynı model 150*200 yatak göndermişlerdir. Faturada dahi 160*200 yazıyorken yanlış ürün gönderdikleri için mağazayı üç defa aramama rağmen her seferinde biz size gün içinde döneceğiz deyip bir daha ilgilenmemişlerdir.

Mağaza personelinin ilgisizliği yüzünden yanlış yatak gelmişken bir de üstüne benim sorunumla ilgilenmeyerek bütün etik kurallarını çiğneyen firmadan şikayetçiyim. Adına aldanıp alışveriş yaptığımız mağazaların bu denli duyarsız olması ahlaksızlık boyutuna varmaktan. (şikayetini ilk ilettiğim personel mağaza müdürü olmasına rağmen duyarsız davranmıştır)

Hüseyin 6.445 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 14 Ekim 2016

    Yalandan arayıp ilgileniyorum gibi yaptılar ama hala yatak gelmedi ve hala bilgi veren olmadı. Tek bildikleri şikayetiniz ilgili birime iletilmiştir demek. Üstüne mağaza müdürü olan hanımefendi pişkin pişkin ortada bi mağduriyet yok sonuçta yatacak bi yatak var diyor sanki yanlış yatak göndermek kendi hataları değil gibi. Kısacası ezanın ve yataşın kapısı önünden dahi geçmeyin kafanız rahat etsin. Ömrünüz bi beş yıl kısalmamış olur.

  • Yataş Temsilcisi08 Ekim 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. 444 0 987 No'lu Yataş Danışma Hattımıza ulaşarak da şikayetiniz ile ilgili durum bilgisi alabilirsiniz. Yataş Grup Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön