04 Nisan 2013

Yataş Yanlış Adrese Gönderdiler!

Aldığımız karyolayı teslimatın olacağı hafta ve öncesinde de belirtmeme rağmen yanlış adrese gönderdiler. Fatura ve teslimat adresi farklıydı.Durumu fark ettiğimizde tekrar arayıp mağazaya sordum ve doğru adrese gönderildiğini söylediler ancak ürün hala olması gereken yerde değildi.

Yani mağaza içindeki görevlilerin birbiri ile koordinasyonu yok. Cumartesi bana uygun olmadığını söylememe rağmen pazartesi gelecek deyip kestirip attılar. İşin üzücü yanı bağırıp çağırınca tamam halledeceğiz demeleri. Demekki halledilebiliyormuş. Sabah gelecek ürün gün sonunda doğru adrese geldi ancak bu seferde defolu. Hiç mi kontrol edilmiyor ne gönderiyoruz diye. Yataşı kurumsal bir firma olarak düşünüyordum.

Aybuke 102 Okunma

Cevaplar

  • Aybuke15 Nisan 2013

    Teşekkür ederim. Hızlı bir şekilde ulaşılması ve konunun incelenmesi umut verici.

  • Yataş Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında mağaza yetkilisi uyarılmıştır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Yataş Çağrı Merkezi 444 0 987 www.yatas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön