Yataş Wedding Premium Mağduriyeti.

Neslihan Demir S. |

Cool natura baza resmen yaşasa Mozartı kıskandıracak derecede beste yapıyor. Gelip yağladılar ama hala gelecek vadeden oyuncu görevinde. Öyle ki bebeğim her hareketimizde sürekli zıplamayı öğrendi (aslında erken gelişim için yararlı denilebilir)
wedding yatak aldıktan bir ay sonra resmen çöktü, değişim kararı verilene kadar birkaç ay süründük denilebilir.

Bağımsız yaya sistemi hikaye, diğer tarafa yuvarlanabilirsiniz bile. Belimde kayma vr daralma olduğundan sert diye tavsiye edilen yatak şu yatağı gibi. Değişim onayından sonra farklı yatak alabileceğimiz için prestige prime yatak düşündük, normalde 230 TL farkı olan yataklardan 520 TL fark istendi. Sebep aldığımız zamanki bizim fiyat istediğimiz ürünün şimdiki fiyatı. Daha düşük ürün beğensek para iadesi yok. Mağazadan ihtiyacımız olmasa bile başka ürünler alabiliyor muşuz.

Etiketler :

Ürün Değişim Sünger - Yay

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Neslihan Demir S.
  19 Ekim
  16:40

  Hem. Sikayetimin hepsi yayinlanmiyor ve halen bir şekilde dönüş yapan kimse yok. Harika bir firma.

 • Neslihan Demir S.
  15 Ekim
  12:04

  Şikayetimin tamami niçin yayinlanmiyor acaba

 • Neslihan Demir S.
  14 Ekim
  09:45

  Sonuçta benim bir yatağa ihtiyacım var normal olarak. Ama sorunlar konusunda yaşadığımız süreçte yaşadıklarımız ürün arkasında durulmayışı işlerin yokuşa sürülmesi, işin fırsatçılığa dönüşmesi. Şikayetlerimizi gerçekten akıl Balığ bir şekilde anlata bildiğimiz bir muhatabımızın olmayışı gerçekten özetle beni buraya yazmaya itti. Burdakiler gerçek mi diyordum evet gerçekmiş. Hem de fazlası ile... Kendi sitelerinden defalarca yazmayı denedim sürekli soyadı girin isim. Girin şehir seçin vs. Gibi her kısmı tam dolduruyor olmama rağmen hata veriyor. Bende bir nebze olsun rahatlamak adına burayı seçtim. ""Yataş uyku devrimi hikaye kabusu gerçek""

 • Neslihan Demir S.
  14 Ekim
  09:40

  Devam;
  Bizim. Aylarca yaşadığımız. Mağduriyetin bedeli ise 0 TL. Yataş gibi kurumsal bir firmaya yakışmadığına inandığımız tavırlar. Firma çıkarlarını korumak fırsatçılık anlamına mı geliyor bilemedik doğrusu.
  Pedlı yataklarda düzelme işlemi bir yılı bulabiliyormuş. Zaten yeter ki yatağın üzeri düzelsin diye biz komedi biçimde sürekli yatağa uygun yattık. Neresi yamuksa oraya. Akıl karı değil! Düzelmesi için servis tarafından (ki tamamen iyi niyetliydiler) kullanabilirsek diye yatak bir kez ters çevrildi ki tamamen faciaydı. Şu anda fizik tedaviye başlamak üzereyiz sanırım. Buraya yazmaya yerimin yetmediği bir sürü detaydan sonra tüketici hakem heyetinden birebir değişimi kabul etmemi (aynı çökme sorunundan sonra ki mutlaka olacak zaten) sorun tekrar olduğunda ürünün para iadesini talep edeceğimizi öğrendim. Buraya yazma sebebim karşımda çok sağlıklı bir muhatap bulanan ve mağduriyetim.

 • 13 Ekim
  11:42

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  444 0 987 No'lu Yataş Danışma Hattımıza ulaşarak da şikayetiniz ile ilgili durum bilgisi alabilirsiniz.


  Yataş Grup Müşteri Hizmetleri