16 Mayıs 2016

Yataş Ürününe Sahip Çık...

Trabzon Enza Home' dan aldığımız tek kişilik çocuk odası yatak ve baza henüz garantisi dolmamış olmasına rağmen bazada oluşan çatlak kullanıcı hatası olarak kabul edildi. Kim tarafından?
-"Yetkili servis elemanı" tarafından.
Neye istinaden? -Adam biliyor...
Peki bu Yataş kalitesine yakıştı mı? -Hayır...
Şimdi ben daha ucuzunu almadığım için pişmanım. çünkü büyük çocuğuma 20 yıl önce aldığım Yataş marka ikiz yatak hala taş gibi.
Kalite sağlamlıktır.Kalite hatayı kabul edip malına sahip çıkmaktır. Kalite kurumsal kimliği lekelememektir. Yataş ürününe sahip çık.

Remziye 1.178 Okunma

Cevaplar

  • Yataş Temsilcisi16 Mayıs 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön