18 Eylül 2014

enza home Ürünler Teslimat Süresi!

Yataş Enza mağazasından aldığım ürünler 21 iş günü söylenmesine rağmen tarafıma ulaşmadı. Hatta ürünlerin teslimi için 30 iş günü gibi geç bir tarih verilmekte. Mağazanın beni araması gerekirken mağazayı ben arıyorum. Defalarca evde oturma koltuğum we yemek masam sandalyem olmadığı belirtsemde ürünler ya yapım aşamasında ya fabrikada yok sayımda hiçbiri tam bir şekilde toplanmış değil. Gerekli yerlerle görüşsemde tarafıma teslimi için kesin tarih verilmemekte kurumsal bir firma olarak artık göremiyorum.

Melek 1.288 Okunma

Cevaplar

  • Melek24 Eylül 2014

    Ürünler tarafıma 24 Eylülde ulaşmasına rağmen eksik bir şekilde geldi. Ürünlerin tamamlanma aşamasını geçmek bir yana mağazada çalışan 4 kişiye aturanın nasıl keilmesi gerektiğini anlatmama rağmen şirketımın adına kesilen faturalar doğru kesilmemiş.Ürünlerimin eksik gelmesine mi ? yoksa faturamın yanlış kesilmesıne mi ? Yoksa Enza gıbı kurumsal bir kurumun yanında hatta bundan sonra sokağından geçmeyı bile düşünmediğimi belirttiyim. Dudullu mağazanızda çalışan kişilerde telefonla bilgi almak istediğimde konuya tam hakım olmayıp sizi arayıp bilgi vericem demelerine rağmen saatlerce hatta günlerce biz aramasak aramıyorlar.

  • Melek24 Eylül 2014

    sıfır memnuniyet

  • Enza Home Temsilcisi18 Eylül 2014

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön