12 Mayıs 2016

Yataş Ürün Teslimatı.

Yataş, tam bir fiyasko, hayal kırıklığı. Kesinlikle ürünlere ödenen ücretin karşılığını alamıyorsunuz. Mağaza çalışanları, müşteri hizmetleri kesinlikle müşteri odaklı değiller. Her şey parayı ödeyene kadar. Sonrasında müşteri mağdur mu olmuş, ürünleri mi gecikmiş hiç umurlarında değil. Ürünleri sipariş edeli 3 ay geçti hala müşteri olarak peşinde koşuyoruz. Böyle bir saçmalık görmedim hem yüksek miktarda para ödüyorsunuz, hem de söz verilen sürede ürünlerinizi teslim alamıyorsunuz. Tüm iletişim kanallarıyla şikayetimi dile getirdim fakat çözüme yönelik bir geri dönüş olmadı. Sözde, geçtiğimiz hafta koltuk takımlarımız gönderilecekti. Müşteriyi kandırmaktan başka bir şey değil. Bir daha kesinlikle Yataş'tan alışveriş yapmayacağım. Bu kötü tecrübeyi elimden geldiğince herkesle paylaşacağım ki insanlar da benim gibi mağdur olmasınlar. Yasal yollardan hakkımı arayacağım.

Seray 449 Okunma

Cevaplar

  • Seray 12 Mayıs 2016

    Şikayetlere bakılacak olursa %100 Müşteri Memnuniyeti ile alakanız yok. Yataş Danışma Hattı ile de iletişime geçtim, bir dönüş alamadım. En kısa sürede dönüş yapılmasın, en kısa sürede ürünlerim gönderilsin!

  • Yataş Temsilcisi12 Mayıs 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön