15 Haziran 2015

Yataş Ürün Satışından Teslimine Kadar Yaşanan Sorun!

Bundan 1 ay önce Ayaş İstanbul yolu mağazasından baza ve yatak aldık. Alırken bazanın uyumlu olup olmayacağı ile ilgili bir bilgi verilmedi. 5 güne teslimatınız olur dendi. 5 gün geçti arayan yok. 12 günde biz aradık, gelecek dediler. Sırf ürün satmak için teslimat günü yanlış söylendi.

Gelen ekip, başlık baza uyumlu değil, biz monte edemeyiz dediler. Aldığım yerle görüştüm, o sizin sorununuza geldi.

Bu umursamaz tavırlardan sonra ürünü iade ettim, kutuları açmadım. Keyfi iade deyip %15 keseceklerini söylediler.

İlgili satış personeli forma keyfi iade yazmış, Yataş'ı aradım çağrı kaydı oluşturdum, bugün biri aradı biz eve geliyoruz başlığı monte edeceğiz dediler.

Evren 512 Okunma

Cevaplar

  • Evren03 Temmuz 2015

    Daha yeni ulaştılar halen ücreti iade etmediler. şimdi de gelip monte etmeye uğraşalım diyorlar. %15 kesinti yapıp iade edeceklermiş almadığım kullanmadığım açmadığım ürünü. Yazılı dönüş yapsınlar mahkemeye veriyorum.

  • Evren15 Haziran 2015

    o call center numarasını 1 hafta önce aradım. Onlarda sizin yukarda herkese copy paste yaptığınız cümleleri bana kurdular. Ulaşmada sorun yok, çözümde sorun var.

  • Yataş Temsilcisi15 Haziran 2015

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön