Yataş Üretmiyor ama Satıyor.

Alemdar İ. |

30.03.2014 tarihinde Yataş-Kavacık (Bölge Müdürlüğü) mağazasından peşin ödeyerek Born marka yatak odası takımı aldık. Herkese söylenen yanıltıcı bilgiler bize de söylendi ve 30.04.2014 tarihinde teslim edileceği iddia edildi. Sonrasında mobilya grubu için bu sürenin 45 gün olduğu yanıltıcı bilgisi verildi. Ancak Yataş bu sözlerin hiçbirine uymadı.

Bu şekilde birçok insanın yanıltıldığınıda gördükten sonra şunu da eklemek isterim; mağazadaki satış görevlerinin durumdan haberi olmadığı iddaa ediliyor ancak durum tam aksi, ürünün üretiminde sıkıntı olduğunu bildikleri halde ürünü yanıltıcı ümitler vererek satıyorlar.

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alemdar İ.
  12 Mayıs
  14:53

  şube kavacık değil yakacık(ist. anadolu). evet 1 aydır yerde yatıyoruz, eşyalar ortalıkta. bu firmaya güvenip alışveriş yaptığım için pişmanım. umarım bu şekilde kazandığınız para size de yar olmaz.

 • 12 Mayıs
  13:59

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  Yataş Çağrı Merkezi