02 Mayıs 2013

Yataş Tüyler Çıkıyor!

Yataştan 6-7 ay kadar önce aldığım köşe takımımın kumaşın içinden devamlı tüyler çıkıyor kumaşları yıprandı yastıkları çöktü 2 kez servis geldi ve normal olduğunu sadece benim şikayetçi olduğumu bu durumu kafaya taktığımı, tüy çıkmasa da bunu benim çıkaracağımı kendilerini aramayıp tüketici mahkemesine başvurmamı sert bir şekilde ifade ettiler.

Benim kumaştan anlamadığımı da söylediler aradaki bariz farkı yok saydılar.servise de gitse ürüne hiç bir şey yapılmayacağını bilir kişi olarak kendilerinin böyle karar verdiklerini açık bir dille ifade ettiler, verdiğim paraya açıyorum, yataş gibi köklü bir firmanın bu yaklaşımı çok kötü aynı kişiler ön yargılı geldiler sormadılar bile.

Ayşe 315 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe15 Temmuz 2013

    HİÇBİR HİZMETTEN MEMNUN DEĞİLİM BÖYLE BİR FİRMAYLA İLK DEVA KARŞILAŞTIM YATAŞ ALDIĞIMA ÇOK PİŞMANIM

  • Yataş Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Yataş Çağrı Merkezi 444 0 987 www.yatas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön