Yataş Teslimatı Zamanında Yapmadı.

Hayrettin U. |

Yataş İstanbul yolu mağazasından 10 gün içinde teslim edileceğini belirtmeleri üzerine 6 Eylülde bir adet yatak ve baza satın aldım. Ancak 10 gün sonra arayıp soran olmadığı gibi ısrarlı aramalarıma rağmen uzun bir süre teslim tarihi hakkında bilgi alamadım ve en son aranmam üzerine firmadan bayramdan sonra teslimat yapılacağını öğrendim.

Bayramdan sonrada yine arayıp teslimat hakkında bilgi veren olmadı. Tekrar aramam üzerine 09. 10. 204'te teslimat yapılacağı belirtildi. Satış yetkililerinin teslim tarihi konusunda satış sırasında yanlış bilgilendirmesi nedeni ile yaşadığım bu sıkıntılı süreçte firma satış sonrası süreçte konu ile ilgilenmediği gibi arayıp bilgilendirilmede bulunmamıştır.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Ekim
  15:45

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla