Yataş Teslimat Gecikti.

Yunus Kartaltuna Ö. |

Yaklaşık 2 ay önce eşimin daha önce beğendiği bir köşe takımı almak için Ankara İstanbul yolundaki Yataş mağazasına uğradım. Koltuğun renk seçimini yaptıktan sonra ertesi gün EFT ile ödemesini yaptım, koltuk sipariş edildi. Yaklaşık 1 ay sonra koltuk geldi ama nasıl bir gelme. Satıcı olan E*** bey salı günü teslim edeceğiz dedi.

Evimde daha önceden yine oradan satın aldığım koltuğu şirketime götürmek için salı günü dedikleri için nakliye aracı tuttum, öğlen saatin de aradım saat kaç gibi gelir diye oradan bir bayan arkadaş sizin koltuğunuz gelmemiş henüz dedi, peki ne zaman gelir diye anlayışla karşıladım. Hafta sonunu bulur dedi, peki dedim kapattım. Tekli berjer rengi farklı çıktı, 2 ay oldu, ayıp.

Etiketler :

Yanlış Ürün Teslimi Eksik Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Mart
  08:23

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla