09 Temmuz 2016

Yataş Teşhir Ürün Gönderimi.

Ümraniye sondurak mağazasından 1050 TL değerinde yatak aldık. Bize mağazada bulunan herkesin üzerinde yattığı teşhir ürün gönderilmiştir. Ürünün her yeri defolu yırtıktır. Yatak geldiğinde ürün teşhir mi diye sorulduğunda hayır paketli sıfır ürün denmiştir. Ancak üzerindeki yırtıklar vs. Gösterildiğinde fotoğrafı çekilip tamam siz bu şekilde kullanın size yenisi gönderilecek denmiştir. Bunu mağazaya bildirmemiz istenmiştir.

Ertesi gün mağazaya gidildiğinde ürünün orada olmadığı fark edilip yatağın nerede olduğu sorulunca bazen müşteriler acele teslim istediğinde teşhir gönderiyoruz demişlerdir. Müşteriye sormadan kullanılmış, pis ürünü müşterilere gönderdiklerini bizzat söylemişlerdir. 1 ayı aşkındır bununla uğraşmaktayız. Sizden mantıklı bir yanıt bekliyorum!

Buse 275 Okunma

Cevaplar

  • Yataş Temsilcisi11 Temmuz 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön