10 Kasım 2015

Yataş Siparişimi 6 Aydır Tam Olarak Alamadım!

2015 Nisan sonu Yataş'tan oturma takımı ve yatak aldım. Düğünüm olduğu için süreci hızlandırmalarını istedim. 15 gün sonra geldi. Gelen yatak lekeli ve oturma takımı hasarlı idi. Teslim almadan geri yolladık.

2015 Haziran başında tekrar geldi. Ancak bu sefer de ikili oturma takımının orta ayağı eksik, minderler yanlış renk, berjerlerin döşemesi ise felaketti. Haziran sonunda eksper geldi. Gerekli notları alıp gittiler. Kendilerinden Eylül'e kadar haber alamadık. Eylül ayında her şeyin tamam olduğunu söyleyip tekrar geldiler ancak getirdikleri sadece 2 yastık kılıfıydı. Tekrar sipariş verildi. Kasım 7 de berjerler geldi ancak bu sefer renk tonları farklı. Söyleyecek bir şey bulamıyorum. Bravo!

Doğukan 394 Okunma

Cevaplar

  • Doğukan 20 Kasım 2015

    Şikayetimden sonra bana Yataştan ulaştılar ve ilgili kişilerin bizi arayacağını söyledi. Ertesi gün ilgili kişiler benim yerime eşimi aramışlar, eşim beni aramaları gerektiği söylemiş ancak beni 1 haftadır kimse aramadı. Ayrıca orta ayağı sonradan gelen ikili kanepede bir eğiklik oluşmuştu. Bu eğrilik ayak takıldıktan sonra ne yazık ki düzelmedi. Yataş'ı beni sürekli şaşırtmayı başardıkları için tebrik ederim.

  • Yataş Temsilcisi10 Kasım 2015

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön