17 Haziran 2016

Yataş Sevkiyat Sorunu.

İstanbul'da Yataş'tan satın aldığımız yatağın teslimi için bir gün öncesinde aranarak bilgi verileceği söylendi. 14 Temmuz'da bir cep telefonu numarasından aranarak ertesi gün teslimat yapılacağı evde olmamız gerektiği, herhangi bir saat aralığı verilemeyeceği ancak 2 saat önce muhakkak aranacağımız belirtildi.

Ertesi gün izin alarak evde beklememize rağmen tüm gün gelen olmadığı gibi arayan da olmadı. Bizi arayan cep telefonu numarasından (kapalı olduğundan), müşteri hizmetlerinden (mesaileri bittiğinden) bilgi alamadık.

Ertesi gün de beklememize rağmen arayan ve bilgi veren olmadı. Müşteri hizmetleri de sevkiyat biriminin bizi arayacağını söyledi. 16 Temmuz'da bir Kocaeli numarası arayarak ertesi gün evde olmamızı ve yatağı teslim edeceklerini belirttiler. Önceki arayandan hiç haberleri yoktu.
Ürün elime ulaşmadan kalitesini değil, müşteriye zerre saygısı olmadığını kanıtladı Yataş.

Ramazan 424 Okunma

Cevaplar

  • Yataş Temsilcisi17 Haziran 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön