26 Ekim 2015

Yataş Satış Sonrası İlgisiz!

2013 yılı Şubat ayında Yataş Enza'dan almış olduğumuz oturma grubu ilk aldığımız günden beri sıkıntı idi, gerek renk uyuşmazlığı gerekse istenilen oturma grubunun tonaj ağırlıkları bakımdan bizi epey mağdur etti, sonrasında geçen günler oturduğumuzda fark ettiğimizde oturulup arkamızı dayadığımız arkalık kısmının çıktığını fark ettik, sonrasında Yataş müşteri hizmetlerini aradığımızda ürünün garanti süresinin sona erdiği için bu işlemin ücrete tabi olup, servis ücreti ile yapma ücretinin tarafımızdan tahsil edileceği söylendi. Ben başka mobilya firmalarından da aldığım mobilyalar konusunda hiçbir mağduriyet yaşamadım artık Yataş firmasından hiçbir şekilde ürün almayacağım.

Eser 1.119 Okunma

Cevaplar

  • Eser03 Kasım 2015

    Şikayet var sitesindeki anketi değerlendirdim ve Yataş firmasından kesinlikle memnun olmadığımı belirttim. Yaklaşım tarzının yanlış olduğunu belirtmek isterim. Bir beyaz eşya firmasının önceki yıllarda dönen reklam filmindeki gibi "İnsanların güveni kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim sözünün altını çizmek isterim.

  • Yataş Temsilcisi26 Ekim 2015

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön