Tuğçe Ş. Teşekkür Mesajı

Ürünün değişimi yapıldı ben teşekkür ederim. Gerçi bu aşamaya gelmek için çok yol kat ettim ama yine de bir müşteri kaybetmediğiniz için teşekkür ederim.

Yataş Sararma Ve Koku Yeni Olduğundanmış!

Tuğçe Ş. |

25 Kasım tarihinde almış olduğum yatak bütün evimi kokuya boğdu. Yeni olduğu düşüncesiyle ilk başta normal gelen durum temizlik yaparken yatağın alezini çıkardığımda yatağın kenarlarından sararma kendisini resmen ben kusurlu ürünüm diye deşifre etti. Aradık servis geldi annem ilgilendi iş sebebiyle ben yoktum. Bu normal yeni kokuyor el değmeden üretildiği için havalandırılmıyor. Bu koku ondan sarartı için ürünü alınıp kumaş sipariş verilecek kenarlarını değiştireceğiz çözüm yolu bu oluyor. İlk başta kenarlarda olan sararma şu an her tarafını sardı yatağın. Çağrı merkezini aradığımda E. adlı müşteri temsilcisi telefonu yüzüme kapatıyor. Yataş gibi firmanın memnuniyet anlayışına ne denir?

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğçe Ş.
  06 Nisan
  17:03

  Ürünün değişimi yapıldı ben teşekkür ederim. Gerçi bu aşamaya gelmek için çok yol kat ettim ama yine de bir müşteri kaybetmediğiniz için teşekkür ederim.

 • 02 Ocak
  08:49

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla