Yataş Personeli Kaba Davrandı.

Suleyman E. |

Şikayetim Yataş'ın Beşiktaş Yenitaş bayiisinedir. Şikayetimi Yataş'ada ilettim. Aylar önce aldığım ürün ile ilgili Beşiktaş bayiisini aradım. Köşe takımının bir kenarının yerini değiştirmek için. Bayii sahibinin ( satın alırken muhatap olduğum şahıs ) sen hem beni şikayet ediyorsun hemde benden servis istiyorsun şeklinde laflarıyla karşılaştım.

Durumu kibarca kendisine açıkladım. Beni iki ay beklettiniz, ben şikayet etmeden önce sizi defalarca aradım ancak sonuca ulaşamayınca şikayet etmek durumunda kaldım dedim. Buna rağmen kaba bir şekilde konuşmaya devam etti benimle ve sonunda yardım edemeyeceğini söyledi. Kabul edilebilir bir durum olmadığını düşünüyorum bunun.

Etiketler :

Bayi Personel Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Haziran
  09:24

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

 • Suleyman E.
  12 Haziran
  16:35

  oncelikle yatas firmasına sorunumu cok hızlı bir sekilde cozdukleri için tesekkur ederim. iki gun once aramama ragmen, bugun ekip yollayıp sorunumu hallettiler. besiktas bayii'si için olan sikayetim hala devam etmektedir zira bir musteriden intikam alma dusuncesi hemde haksız yere kabul edilebilir birsey degil.