13 Ekim 2016

Yataş Ortopedik Yatağa 1800 Lira Verdim ve Kenarları Çöktü.

Yataş Kavacık şubesinden 1800 lira ortopedik yatağa verip aldım ve iki sene içinde yatağın kenarları çöktü şekilsiz ve çirkin görünüyor iki sene önce Kavacık şubesine gittiğimde şube kapatmıştı. İki senedirde Yataş çağrı merkezini arıyorum ve hiçbir şekilde bana geri dönüş yapmıyorlar ve telefonlarımı hiçbir şekilde bakılmıyor 10 dakika bekliyorum, 15 dakika bekliyorum, bakılmıyor. Şikayetçiyim.

Zafer 1.103 Okunma

Cevaplar

  • Zafer30 Ekim 2016

    Yazdığımız şikayet üzerine bize dönüş yapan Yataş yetkilisi 2yıllık garantisi süresi dolduğundan dolayı 35 TL servis parası ve ilave olarak tamir parası isteyeceklerini belirtti. Kendilerine satış yapan kavacıktaki mağazanın garanti süresi dolmadan kapandığını ve ayrıca müştri hizmetlerini bi çok defa aradığımızı ve ulaşamadığımızı belirtmemizin yanında satış esnasında bu yatağın en az 10yıl hiçbir sorunla karşılaşmadan kullanacağımızı belirtmişlerdi. İşin ilginç yanı firma yetkilisi 2yılda kenarları çöken yatağın sorununun ne olduğunu ve nasıl bir imalat hatası ile karşı karşıya kaldıklarını araştırıp çözmek yerine hala bizden utanmadan servis ve tamir parası istiyorlar. Bu marka demicem çünkü yakışmıyor. Yataş'tan herkesi uzak durmaları konusunda uyarıyorum.

  • Zafer27 Ekim 2016

    Yazdığımız şikayet üzerine bize dönüş yapan Yataş yetkilisi 2yıllık garanti süresi dolduğundan dolayı 35 TL servis parası ve ilave olarak tamir parası isteyeceklerini belirtti. Kendilerine satış yapan kavacıktaki mağazanın garanti süresi dolmadan kapandığını ve ayrıca müşteri hizmetlerini bir çok defa aradığımızı ve ulaşamadığımızı belirtmemizin yanında satış esnasında bu yatağın en az 10yıl hiçbir sorunla karşılaşmadan kullanacağımızı belirtmişlerdi. İşin ilginç yanı firma yetkilisi 2yıl dolmadan kenarları çöken yatağın sorununun ne olduğunu ve nasıl bir imalat hatası ile karşı karşıya kaldıklarını araştırıp çözmek yerine hala bizden utanmadan servis ve tamir parası istiyorlar. Bu marka demicem çünkü yakışmıyor. Yataş'tan herkesi uzak durmaları konusunda uyarıyorum.

  • Yataş Temsilcisi13 Ekim 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. 444 0 987 No'lu Yataş Danışma Hattımıza ulaşarak da şikayetiniz ile ilgili durum bilgisi alabilirsiniz. Yataş Grup Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön