26 Mart 2014

Yataş Ödemesini Yaptığım Yatağı Teslim Etmiyor.

2013 ağustos ayında Yataş firmasından prestig serisi yatak aldım. Ödemesini yaptım. 2 gün sonra yatağı teslim edeceklerini söylediler. Bekledik 3 gün yatak gelmeyince mağazaya gittik ve Yataş'ın gece dükkanı boşaltıp bizim gibi 15 -20 kişiyi yanılttığını öğrendik.

Yataş İstanbul ve İzmir genel müdürlüklerine durumu anlattık bize bu konuyla ilgi yardımcı olamayacaklarını tüketici haklarına gidip şikayet etmemizi mağduriyetimizin karşılanmayacağını bizzat söylediler.

Başvurduk 6 ay geçmesine rağmen sonuçlanmadı. Ben bu Yataş firmasından şikayetçiyim. Çünkü ben bayiye değil ismi tabelası Yataş Enza mobilya olan bir mağazaya ödemeyi yaptım. Yataş firmasını şiddetle kınıyorum.

Gülay 460 Okunma

Cevaplar

  • Yataş Temsilcisi28 Mart 2014

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Yataş Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön