06 Mayıs 2013

Yataş Master Pocket Yataktan Memnun Değilim!

Yaklaşık 3 sene önce aldığımız yataş yatağımız master pocket yeni sistem olarak tarafımıza satıldı ancak yatak konusunda hiç memnun kalmadık yatak iki tarafından çöktü ve ortasına doğru bir meyil oluştu kullanılamaz duruma geldi yatağımız . her gün bel ve sırt ağrısı ile uyanıyoruz. lütfen ilgili kişilerin bizimle irtibata geçmesini ve bu sıkıntımızın giderilmesini talep etmekteyiz. Acil geri dönüşünüzü beklemekteyiz.

Remzi 482 Okunma

Cevaplar

  • Yataş Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayete konu olan ürünüz ile ilgili belirtmiş olduğunuz irtibat telefon numaranızdan ulaşılarak bilgi paylaşılmıştır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Yataş Çağrı Merkezi 444 0 987 www.yatas.com.tr

  • Remzi07 Mayıs 2013

    ilgili şikayetim üzerine Yataş benimle irtibata geçti ancak kendileri yataklarının sadece 2 yıl garantili olduğunu ve ücretli servis yönlendirerek gerekli tamirin yapılabileceğini belirttiler. Ben bu teklifi kabul etmedim. Bu şekilde bir yatağın 3 yıl içinde çökmesi ve garanti süresi dolduğundan firmanın ücretli tamir önermesi benim için kabul edilebilir bir durum değil. maalesef Yataş dan bir daha alış veriş yapmamak üzere yatağımı çöpe atacağım. teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön