15 Mayıs 2015

Yataş Köşe Takımı!

Format köşe takımını 2014 yılı 11 ayında almama karşın, ürün 7 defa servis kaydı açılarak işlem gördü. Fakat hala daha hata devam etmekte olup sıkıntı çözümlenmesi sinir bozucu. Ürünü garantili olarak 0 aldım ama kasası değişti. Ortadan kırıldı minderleri değişti, ayaklar eklendi, şimdi de aşırı ses yapıyor. Bu bahsettiğim sebepler 0 üründe meydana geliyor ve hala daha ürünün değişimi firma tarafından yapılmamakta.

Caner 777 Okunma

Cevaplar

 • Caner'in Teşekkür Mesajı18 Mayıs 2015

  Firmanıza ilginizden ve işlemin sonucundan dolayı teşekkürlerimi sunar. Bir sonraki alışverişlerde tekrar görüşmek dileğiyle.

 • Caner18 Mayıs 2015

  Firma tarafından dönüş yapıldı. Durum hakkında gerekli çalışma yapılarak firmadan ürün değişimi veya para iadesi teklifi geldi. Firma ürünün arkasında durduğu için teşekkür ediyorum.

 • Caner17 Mayıs 2015

  Yataş Firması olarak eğer Yazdığım şikayet konusunu bir daha inceleseniz ne demek istediğimi anlamış olursunuz. Ben diyorum ki yazıda 7 defa ürün için çağrı açıldı ve işlem yapıldı daha sıkıntı giderilmedi. Siz hala daha bana gerekli hassasiyetten konuşuyorsunuz. En son çağrım açıldığı halde yetkiliniz konuda bizzat bilgili iken üzerinden 8 gün geçti (acil olduğu halde) daha tarafıma dönüş yapılmadı. Özellikle artık belirtmek istiyorum ya Ürünün yenisi gelmeli ya da paramın iadesini talep ediyorum. Ama öncelikli olarak en yetkiliniz kim ise onunla Görüşmek istiyorum.

 • Yataş Temsilcisi15 Mayıs 2015

  Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön