Yataş Kırık Gelen Köşe Takımını Teslim Etmesi ve Tekrardan Teknik Servisin Gelmemesi!

Sercan Y. |

14.09.2015 tarihinde evime teslim edilen köşe takımının kırık gelmesinden sonra teknik servis beklemekteyim. 5 gündür sürekli aramaktayım genel çağrı merkezini ve teknik servisini net bir dönüşte yapılmadı. Bunların yetmemesi gibi teknik servis gelse bile yenilenmesinin 20 günü geçeceği söylenmekte biz bu firmaya güvenmekle hata ettiğimizi düşünmekteyiz. Çünkü mobilyamız daha hiç kullanılmadı.

Etiketler :

Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sercan Y.
  17 Eylül
  12:23

  14.09.2015 tarihinde evime teslim edilen köşe takımının kırık gelmesinden sonra teknik servis beklemekteyim. 5 gündür sürekli aramaktayım genel çağrı merkezini ve teknik servisini. Bunların yetmemesi gibi teknik servis gelse bile yenilenmesinin 20 günü geçeceği söylenmekte biz bu firmaya güvenmekle hata ettiğimizi düşünmekteyiz.

 • 16 Eylül
  16:53

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz