27 Ocak 2015

Yataş Kampanyalı Ürünler Ellerinde Yok.

Diyarbakır Yataş bayi Buğdaycılar 26.01.2015 tarihinde nevresim ve uyku seti kampanyalarına ait ürünleri almak için gittiğimizde görevli bayan ürünlerin bittiğini söyledi, kendisine ne zaman yeni ürünler gelir diye sorduğumda, yeni ürünlerin gelmeyeceğini Yataş'ın sevkıyatta problem olduğunu böyle devam ederse anlaşmalarını iptal ederek başka firmalarla çalışacağını beyan etti. (Şubat sonunda bitecek kampanyaya ait ürünlerin 40 gün içinde bile gelmeyeceğini söyledi) Yataş 2.000.000 nüfuslu Diyarbakır'da tek bir bayi açıyor ve orada da ürün yok. Gerçekten bravo o kadar TV de reklam vereceğine işini daha düzgün yapsa keşke.

Şeyhmus 957 Okunma

Cevaplar

  • Şeyhmus 28 Ocak 2015

    otomatik mesaj cevap hattımı var. Yazdığım gibi kopyala yapıştır cevap veriliyor.

  • Şeyhmus 28 Ocak 2015

    Evet 444 0 987 no.lu danışma hattını da aradım. Ama ben bu kadar aciz bir müşterisiyle hiç konuşmadım. Çözüm üretemeyen bir danışma hattı bence bu. Sorularıma yuvarlak cevaplar veriyorlar. Peki diyorum ben bu kampanyalardan faydalanmak istiyorum nasıl yapacağız; aldığım cevap; ... ... . Boş yani.

  • Yataş Temsilcisi27 Ocak 2015

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön