Yataş Hizmet Anlayışı!

Emrah G. |

23 Ağustos 2012' de Yataş Edremit bayiden visage salon-yemek-yatak odası takımı aldım. Erdek’te oturmaktayım. Ürünler kurulduktan sonra çoğu parçada sıkıntılar çıktı. (yemek masasının üzerinde çizikler, tekli koltuğun önündeki çıtanın kırık olması,vitrinin ayarsızlığı, tekli koltuğun yere sabit olmaması, yatağın köşesine oturduğunuzda başlıktan rahatsız edici ses gelmesi, yemek odası takımının çekmecelerinin kırılmış olması vs...).

Şu ana kadar 2 defa evime gelindi. Birisi inceleme için diğeri tadilat için. Ancak hala yemek odası çekmeceleri ray sisteminin bozuk olması sebebiyle kullanılamıyor. 3 aydır bekliyoruz. Her hafta arıyorum geleceğiz deniyor ama gelen yok. Artık çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Yetkili Servis Randevu

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Mayıs
  10:04

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; 03-08 Haziran 2013 tarihleri arasında servis hizmeti verilecektir.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  Yataş Çağrı Merkezi

  444 0 987
  www.yatas.com.tr