Yataş Hasarlı ve Eksik Ürün.

Emre G. |

Yataş'tan TV ünitesi, koltuk, gardrop ve şifoniyer aldık. Kuruluma geldiler ve ayrılırken şifoniyerin kırık olduğunu, servis yazacaklarını söylediler. Yani sağlam ürün parası vermişken ayıplı ürün aldık ve ertesinde beklemeye başladık. Defalarca aramama rağmen servis kaydını her seferinde yinelemek durumunda kaldım.

Bize teslimat yapan Yataş söylediği gibi servis kaydı açmamıştı. Ayrıca kurmuş oldukları kayar kapaklı dolapta kapanmıyordu. 2-3 hafta geçtikten sonra nihayet gelen servis de şifoniyerin metal dilsiz uşak kısmı kırık diye belirtmiş olmama rağmen çekmece kulpu getirmiş ve daha sonra tekrar geleceklerini söyleyerek ayrıldılar ve yine hala ses yok.

Etiketler :

Eksik Ürün Teslimi Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre G.
  14 Nisan
  10:10

  Hala çözüme dair bir adım atılmadığını hatırlatmak isterim. Hatta ne arayan ne de soran var. Ürünü sağlam teslim etmeyi bile başaramayan bir mobilyacının müşteri hizmetleri performansı da daha iyi değil.

 • 09 Nisan
  13:43

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla