02 Eylül 2015

enza home Hasarlı Ürün Teslim Edildi.

Gaziosmanpaşa Yataş Enza Mağazası'ndan iki ay evvel oldukça yüklü bir mobilya alışverişi yaptım. Ürünlerim zamanında teslim edilmediği gibi teslim edildiğinde de hemen hepsi hasarlıydı. Sürgü kapak gardolap üçüncü defa kırık olarak getirildi. Şifonyer kapağı, 3 kapılı gardolap kapakları ve rafı montaj esnasında montaj ekibi tarafından kırıldı.

Bazanın ön paneli ezilmişti ve kumaşında delik vardı. Masa takımım söz verildiği tarihi 0n gün geçmesine rağmen halen daha teslim edilmedi. Montaj yapanlar özensiz ve baştan savma iş yapıyorlar. Adam hem kapağı duvara vurup hasar veriyor hem de "önemli değil nasıl olsa içeride kalıyor görünmüyor. " diyor. Yataş Enza tam bir pişmanlık ve fiyaskodur.

Ümit 651 Okunma

Cevaplar

 • Ümit 06 Mart 2017

  "Geciken adalet adalet değildir. " Paramızı aldık. Ve bu defa da ayıplı mal sattığı mahkeme kararıyla da tescillenen Enza-Yataş defolu mobilyalarını gelip almıyor. Satış sonrası Yataş-Enza politikası bu şekilde işliyor. Kendi eksper (!) lerinin söylediği gibi, "bütün mobilyaların defolu ve hasarlı olması, size müşteriden dönmüş ürünlerin" getirilebileceğini ve böyle bir şeyin yapılabiliyor olması da Enza-Yataş'ın nasıl bir firma olduğunu gösteriyor! kim bilir bizden alınacaklar kime "kakalanmaya" çalışılacak! Herkese Yataş ve Enza'sız günler dilerim.

 • Ümit 28 Aralık 2016

  Nihayet, davamızı kazandık. Beşpara etmediğini gördüğümüz Enza'nın mobilyalarını iade ediyoruz, paramızı alıyoruz. Şiddetle tavsiye ederim.

 • Ümit 12 Ekim 2016

  Bugün Tüketici Mahkemesi "tespit" için evimize gelecek! Yataş firması davalara bile katılmıyor! Satış yaptıktan sonra her şey bitiyor!

 • Ümit 11 Şubat 2016

  Nihayet, davamızı açtık. Doğtaş Mobilya'a dava açıp kazanan arkadaş gibi ben de kazanıp tüm döküntü mobilyalarını iade edip paramın her kuruşunu geri alacağım.

 • Ümit 30 Aralık 2015

  Aradan 6 ay geçti halen daha bir gelişme yok. Firmadan satınaldığım bütün mobilyaları iade için dava açmaya karar verdim. Tavsiyem odur ki, bir şey satın almadan evvel muhakkak Şikayet Var sitesine bir göz atın. İnanılmaz fikir veriyor.

 • Ümit 30 Ekim 2015

  Aylar geçti; bu firma halen daha yarattığı sorunların tamamını çözmedi. Sonunda, ihtarnamemizi çektik. Ve gelecek hafta iade ve tazminat davamızı açıyoruz. Yataş Enza mağdurlarına da aynını tavsiye ediyorum.

 • Ümit 16 Eylül 2015

  Aradan iki hafta geçti. İki haftada hangi sorunlar giderildi?! Hiçbirisi! 3 defa daha randevu verildi. Evimde bekledim akşama kadar! Değişim için getirdikleri ürünler yine hasarlı çıktı. Müşteri memnuniyet hattında oluşturulan formlara, evimde tutulan tespit raporları sadece oyalamaymış! Yanlış getirilen sandalyenin sorumlusu da ben oldum! Rengini niye hatırlatmadınız! Diye sordu nakliyeci! Tutulan raporların bir işlevi yok belliki! Paramla rezil oldum!

 • Ümit 08 Eylül 2015

  Sayın İlgisiz İlgili, kopyala yapıştır mesajınızdaki "en kısa süre" dolmadı halâ sanırım! 6 adet hatalı ürün için bir türlü dönüş yapamadınız!

 • Ümit 03 Eylül 2015

  Sayın ilgili, ben firmanızın müşteri memnuniyetini ilke edindiğini düşünmüyorum. Eğer aynı gardolap kapağı üçüncü defa adreseime kırık getiriliyorsa, diğer aksaklıklar haftalardır giderilmiyorsa, defalarca evde bekletip sorunu çözmek için gelindiğinde ekipleriniz yeni sorunlar yaratıyorsa memnuniyeti sağlamış mı oluyorsunuz? Şahsen ben bu özensizlikten, ciddiyetsizlikten ve ürünü sattınca takınılan umursamazlıktan rahatsızım. Ürünleriniz kaliteli olabilir ama organizasyon, servis ve muhatap olmak mecburiyetinde kaldığım çalışanlarınızın üslubu son derece kötü. Bant kayıtları almak ya da form oluşturmak sorunları çözseydi zaten şu anda bunları dile getiriyor olmazdım. Saygılar.

 • Enza Home Temsilcisi02 Eylül 2015

  Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön