enza home Hasarlı Ürün Teslim Edildi.

Ümit Kader C. |

Gaziosmanpaşa Yataş Enza Mağazası'ndan iki ay evvel oldukça yüklü bir mobilya alışverişi yaptım. Ürünlerim zamanında teslim edilmediği gibi teslim edildiğinde de hemen hepsi hasarlıydı. Sürgü kapak gardolap üçüncü defa kırık olarak getirildi. Şifonyer kapağı, 3 kapılı gardolap kapakları ve rafı montaj esnasında montaj ekibi tarafından kırıldı.

Bazanın ön paneli ezilmişti ve kumaşında delik vardı. Masa takımım söz verildiği tarihi 0n gün geçmesine rağmen halen daha teslim edilmedi. Montaj yapanlar özensiz ve baştan savma iş yapıyorlar. Adam hem kapağı duvara vurup hasar veriyor hem de "önemli değil nasıl olsa içeride kalıyor görünmüyor. " diyor. Yataş Enza tam bir pişmanlık ve fiyaskodur.

Etiketler :

Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ümit Kader C.
  28 Aralık
  12:16

  Nihayet, davamızı kazandık. Beşpara etmediğini gördüğümüz Enza'nın mobilyalarını iade ediyoruz, paramızı alıyoruz. Şiddetle tavsiye ederim.

 • Ümit Kader C.
  12 Ekim
  14:54

  Bugün Tüketici Mahkemesi "tespit" için evimize gelecek! Yataş firması davalara bile katılmıyor! Satış yaptıktan sonra her şey bitiyor!

 • Ümit Kader C.
  11 Şubat
  13:51

  Nihayet, davamızı açtık. Doğtaş Mobilya'a dava açıp kazanan arkadaş gibi ben de kazanıp tüm döküntü mobilyalarını iade edip paramın her kuruşunu geri alacağım.

 • Ümit Kader C.
  30 Aralık
  10:11

  Aradan 6 ay geçti halen daha bir gelişme yok. Firmadan satınaldığım bütün mobilyaları iade için dava açmaya karar verdim. Tavsiyem odur ki, bir şey satın almadan evvel muhakkak Şikayet Var sitesine bir göz atın. İnanılmaz fikir veriyor.

 • Ümit Kader C.
  30 Ekim
  11:30

  Aylar geçti; bu firma halen daha yarattığı sorunların tamamını çözmedi. Sonunda, ihtarnamemizi çektik. Ve gelecek hafta iade ve tazminat davamızı açıyoruz. Yataş Enza mağdurlarına da aynını tavsiye ediyorum.

 • Ümit Kader C.
  16 Eylül
  16:43

  Aradan iki hafta geçti. İki haftada hangi sorunlar giderildi?! Hiçbirisi! 3 defa daha randevu verildi. Evimde bekledim akşama kadar! Değişim için getirdikleri ürünler yine hasarlı çıktı. Müşteri memnuniyet hattında oluşturulan formlara, evimde tutulan tespit raporları sadece oyalamaymış! Yanlış getirilen sandalyenin sorumlusu da ben oldum! Rengini niye hatırlatmadınız! Diye sordu nakliyeci! Tutulan raporların bir işlevi yok belliki! Paramla rezil oldum!

 • Ümit Kader C.
  08 Eylül
  20:02

  Sayın İlgisiz İlgili,
  kopyala yapıştır mesajınızdaki "en kısa süre" dolmadı halâ sanırım! 6 adet hatalı ürün için bir türlü dönüş yapamadınız!

 • Ümit Kader C.
  03 Eylül
  16:10

  Sayın ilgili,
  ben firmanızın müşteri memnuniyetini ilke edindiğini düşünmüyorum. Eğer aynı gardolap kapağı üçüncü defa adreseime kırık getiriliyorsa, diğer aksaklıklar haftalardır giderilmiyorsa, defalarca evde bekletip sorunu çözmek için gelindiğinde ekipleriniz yeni sorunlar yaratıyorsa memnuniyeti sağlamış mı oluyorsunuz? Şahsen ben bu özensizlikten, ciddiyetsizlikten ve ürünü sattınca takınılan umursamazlıktan rahatsızım. Ürünleriniz kaliteli olabilir ama organizasyon, servis ve muhatap olmak mecburiyetinde kaldığım çalışanlarınızın üslubu son derece kötü. Bant kayıtları almak ya da form oluşturmak sorunları çözseydi zaten şu anda bunları dile getiriyor olmazdım. Saygılar.

 • 02 Eylül
  17:02

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz