23 Haziran 2016

Yataş Hasarlı Ürün Temini İle İlgili Bilgi Alamıyorum...

Mayıs başında parası peşin verilen ve 15 Haziran'da teslim edileceği taahhüt edilen bazanın başlık kısmında hasar oluştuğu için, yenisinin gönderilmesi talebinde bulunduk. 3-4 gün içerisinde teslim edeceklerini beyan etmelerine rağmen 1 hafta geçti ve henüz bilgi alamadık. Defalarca kez çağrı merkezini satış mağazasını deposunu aramamıza rağmen net bir cevap alamadık.

Son olarak çağrı merkezi ile bugün yaptığım görüşmede işlemin genel müdürlükte onayda beklediğini yapacakları bir şey olmadığını beklemem gerektiğini, istiyorsam başka bir numara vererek oradan bilgi alabileceğim söylendi. Verilen numara, bana yanlış bilgi vermemek adına başka bir numaraya yönlendirdi ancak o numarada kimseye telefonu açmıyor. Satış ve teslim yapılma süreci tamamlana kadar gayet ilgili görünen, satış sonrası sürecin son derece kalitesiz olduğu bu durumun bir an önce düzeltilmesini bekliyorum.

Nazım 510 Okunma

Cevaplar

  • Nazım 12 Temmuz 2016

    Üzerinden geçen onca zamana rağmen hala dönüş yapılmamış olmasını bir tarafa bıraktım elimdeki ürünü iade edecek yetkili birini bile bulamadım. her gün oyalanıp gün geçirilmesi ötesinde verilen bir hizmet yok maalesef. Elimdeki ürünleri geri alın ve iade işlemi yapın artık.

  • Nazım 28 Haziran 2016

    Otomatik mesajınızda belirttiğiniz "en kısa sürede dönüş" ne kadar süre içerisinde tamamlanıyor? Bu şikayetin üstüne defalarca kez aramama rağmen her seferinde aldığım cevap bu.

  • Yataş Temsilcisi23 Haziran 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön