enza home Geç Teslimat Yapıyor.

Muharrem A. |

06 Şubat 2014 tarihinde İzmir Balçova Yataş- Enza Mobilya mağazasından yemek odası, salon takımı, tv ünitesi aldım. Satış esnasında en geç 1 ay içinde tarafıma teslimat yapılacağı söylendi. Bir ay sonrasında gerek bayiyi gerekse Yataş Ege Bölge Müdürlüğü'nü defalarca aradım. Bayi sipariş yoğunluğundan, Ege Bölge Müdürlüğü Amerika'dan parça beklendiğinden bahsetti, sürekli oyalıyorlar.

Bugün 49 gün oldu hala haber yok. Satış sırasında insanlara 2-3 ay ne ise bekleme süresi var dersin, insanlarda buna göre kararını verir. İnsanları yanıltarak satış yapmak hiç ahlaki değil.

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muharrem A.
  26 Mart
  22:06

  Standart, çözüme yönelik olmayan cevap yazan, 50 gündür beklettiği müşterisine bir telefon etme zahmetinde dahi bulunmayan, insanları mağdur eden YATAŞ'ı kınıyorum.

 • 26 Mart
  13:22

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  Yataş Çağrı Merkezi

  444 0 987
  www.yatas.com.tr