22 Ekim 2016

Yataş Geç Teslimat ve Bilgilendirme Eksiği!

Yataş Ankara-Eskişehir yolu showroomdan 21 Eylül 2016 tarihinde verdiğim hds-1465-22566 no'lu iki adet koltuk siparişi hakkındadır. Öncelikle satış görevlisi tarafından yapılan eksik/ özensiz bilgilendirme sonucu daha erken bir teslimat tarihi olduğu konusunda yanıltıldık ancak henüz yazılı belgedeki teslimat tarihi de geçmesine rağmen henüz ürün teslimi yapılmadı. Dahası sayısız telefon görüşmesi ve organizasyon iptaline rağmen henüz bana koltukların ne zaman teslim edileceği de bildirilmedi. Neden geciken ve sipariş tarihini yanlış giren Yataş olmasına rağmen bana bir bilgi verilmiyor? Daha kaç gün bekleyip kaç kere aramam gerekiyor? Kaç haftaya veya aya teslim planlanıyor? Daha da fazlası ürünlerden birini hazırlayıp, tek ürün teslimini istemediğimi belirtmeme rağmen ürünü getirdik diye aramak nedir? Müşterinin hiç dikkate alınmadığı başka türlü gösterilemezdi?

Sibel 1.347 Okunma

Cevaplar

  • Sibel 25 Ekim 2016

    Yataş ın format cevabı hakkında yorum yapmak istiyorum. Beni şikayet için arayan olmadı. Üstelik daha önce bir kez ürünü aldığım yerdeki yetkiliye, bir kez 444 lü numaraya ve bir kez de yukarıdaki şikayetle talep etmeme rağmen bana hala iki kanepemin birden ne zaman teslim edileceği bilgisi de iletilmedi. Dahası bugün mağazadan aranıp daha önce iki kez yataşın çeşitli kanallarına iletmeme rağmen hazır olan kanepeyi teslim almak isteyip istemediğim soruldu. Yataş şaka gibi kendi sistemleri arasında iletişim olmadığı için ben her birine (magaza, 444, teslimat) ayrı ayrı cevap vereceğim. Üstelik kaç kere sorsam da bana ürünü mü ne zaman ileteceklerinin cevabını alamayacağım.

  • Yataş Temsilcisi23 Ekim 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. 444 0 987 No'lu Yataş Danışma Hattımıza ulaşarak da şikayetiniz ile ilgili durum bilgisi alabilirsiniz. Yataş Grup Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön