24 Haziran 2015

Yataş Garanti Süresini Bitirene Kadar Oyalıyorlar.

Aldığım tüm eşyalarda sorun yaşadığım, satış sonrası hizmette sıfır olan firmadır Yataş.
En son yatakta sorun yaşadım, 1.631 TL ödeyerek aldığım yatakta çökme var, garanti süresi bitmeden aradım servis geldi baktı bu model yataklarda torba yay sistemi var dedi kaldırıp yatağı salladılar çevirdiler gittiler.
Yatak akşama tamamen çöktü bir tarafında yatılmaz oldu, müşteri hizmetlerini aradığımda garantiniz doldu servis gönderirim ücretli olacak ve tamir ücretini siz ödeyeceksiniz denildi. Servisten gönderdikleri kişinin bilgisizliği nedeniyle bizi mağdur ediyorlar.
Hakkımı yasal yollardan arayacağım.

Nazan 784 Okunma

Cevaplar

  • Nazan01 Temmuz 2015

    Merhaba, yataş müşteri hizmetleri işinize geldiği gibi cevap veriyorsunuz, garanti süresinin bittiğini söyleyip duruyorsunuz size yazdığım şikayeti okuyun önce müşteriye çözüm üretmek yerine olayı nasıl kapatırımın peşindesiniz. Şikayetimde diyorum ki sizi garanti süresi içinde aradım, yetkili olduğunu söylediğiniz kişi geldi yatağı salladı, kaldırdı, torba yay bu yatakta düzeldi dedi gitti, akşama yatağın bir tarafı tamamen çöktü! Lütfen yukarıyı şimdi bir kere daha oku, bunlar garanti süresinde oldu. Benimde şikayetim tam bunun üzerine uzman diye gelen kişi bu işten anlamıyor ve beni mağdur ediyorsunuz. Umarım okuduğunu anlayabilen birisi buna yanıt verir, ciddi iletişim probleminiz var.

  • Nazan30 Haziran 2015

    Merhaba, işte Yataş'ın her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı bu kadar, en kısa sürede dönüş yapılacak yazmışlar, 6gündür bir dönüş yok. Ben çalışılmayacak bir firma olduğunuzu zaten biliyorum da diğer tüketicilerin bilgisi olsun diye yazıyorum buraya.

  • Yataş Temsilcisi24 Haziran 2015

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön