24 Ekim 2016

Yataş Fiş Olmadığı İçin Hatalı Ürün Değişiminin Yapılmaması.

03.03.2015 tarihinde almış olduğum Yataş Dolly yün yorgan bir süre kullandıktan sonra içindeki tüyler nevresim yüzeyine çıkmaya başladı. Bunun üzerine Yataş müşteri hizmetleriyle görüştüm ürünü bayiden alacaklarını inceleyeceklerini belirttiler ancak daha sonra ürüne ait fiş olmadığı için ürünü inceleyemeyeceklerini belirtip geri gönderdiler. Ürünün hangi bayiden hangi tarihte alındığı belli ürünün hatalı olup olmadığının yapılması için fiş mi gerek? Yataş gibi bir firmaya hiç yakışmayan bir davranış.

Ali 2.127 Okunma

Cevaplar

  • Ali15 Kasım 2016

    Müşteri hizmetleri tarafından arandık ancak fiş olmadığı için hiçbir işlem yapamacaklarını belirttiler ayrıca istediğiniz her yere şikayet edebilirsiniz dediler. Konuyla ilgili hiç bir yardım etme çabasına bile girmediler.

  • Yataş Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. 444 0 987 No'lu Yataş Danışma Hattımıza ulaşarak da şikayetiniz ile ilgili durum bilgisi alabilirsiniz. Yataş Grup Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön