31 Ekim 2016

Yataş Firmasından Aldığım Üründeki Sorunlar ve Firmanın Bu Sorunlar Karşısındaki İlgisizliği!

28 Ağustos 2016 tarihinde yetkili İstanbul yakacık show room'undan sipariş vermiş oldum yatak, baza, baza başlığı ve baba koltuğunu 1 Ekim 2016 tarihinde teslim ettiler. Fakat başlığı bazaya takamadılar ekspertiz geleceğini söylediler. 5 ekim'de başlık için ekspertiz geldi onlarda takamadı ve başlığı atölyeye götüreceklerini maksimum 10 gün içinde döneceklerini söylediler bu sırada yatağın yüzünde yamukluk olduğunu ve sorunu ilgili yere iletmeleri için söyledim fakat 10 gün geçmesine rağmen ne telefonla iletişime geçildi ne de ürünün durumu hakkına bilgi verildi bunun sonucunda müşteri hizmetlerini arayıp şikayet forumu oluşturdum ne hikmetse 19 ekim'de 3. kez başlığı bazaya takmaya geldiler fakat yine takamadılar ve önceden belirtmiş olduğum yatak yüzündeki yamukluğu yeni gelen ekibe konu hakkında bilgi verilmemiş. Aradan 9 gün geçmesine rağmen hiçbir bilgi ya da iletişime geçmemişlerdir.

Ata 1.100 Okunma

Cevaplar

  • Ata'nın Teşekkür Mesajı15 Kasım 2016

    Sorun çözüldü baza, baza başlığı ve yatak yenileriyle değiştirildi. Anladığım kadarıyla yakacık şubesinin ihmalkarlığından kaynaklanan bir olaydı. Yataş genel merkezine teşekkürlerimi iletiyorum.

  • Ata 03 Kasım 2016

    Geri dönüş yapıldı her zaman ki gibi hallediyoruz, şikayetinizi en kısa sürede çözeceğiz ama ben bu sözleri 5 Ekim tarihinden beri duyuyorum ve yapılan hiçbir işlem yok konuyla alakalı. Sorun firmanın içinden hangi bölümden kaynaklanıyor bilmiyorum fakat genel merkezin bu soruna bir an önce çözüm getirmesini talep ediyorum.

  • Yataş Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. 444 0 987 No'lu Yataş Danışma Hattımıza ulaşarak da şikayetiniz ile ilgili durum bilgisi alabilirsiniz. Yataş Grup Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön