Yataş Faturasız İşlem Yapmıyor!

Buket Ö. |

Yataş'tan aldığım oturma grubumun garanti süresi dolmadı. Yaşadığım bir sorun nedeniyle merkezi aradım faturasını kaybettiğim için herhangi bir işlem yapamadılar ancak merak ettiğim ben müşteri olarak faturayı saklamak zorunda isem, aldığım bayi neden garanti belgesini imzalamak ve kaşelemek zorunda değil.

Bomboş elimize vermiş aklımıza da gelmedi hiç. Elimde bir belge yok şimdi. Ürün fişini neden saklıyım hala anlamış değilim. Market alışverişi yapmadım 4000 lira verdik sonuçta garanti belgesi denen bir şey var. Bu konuda yapabileceğim bir şey var mı? Farklı bir şehirden aldığım için bayiye gitme şansım da yok. Ne yapabilirim. Ayrıca zaten 1 yılda kumaş rengi neden solar kumaş neden tüylenir?

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Bayi Personel Garanti Belgesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ocak
  17:36

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  Yataş Çağrı Merkezi

  444 0 987
  www.yatas.com.tr