enza home Fabrikasyon Çıkışlı Pert Ürününü Değiştirmiyor!

Hüseyin Ş. |

2014`ün 4 ayında Yataş Enza'dan Lisa model koltuk takımı aldım. Koltuk takımını aldıktan 20 gün sonra koltuğun sünger kısmında çökmeler meydana geldi. Bu çökmeler sonucunda servis çağırdım. Gelen servis tüm takımda aynı sorun olursa değişebileceğini söyledi. Bir süre sonra tüm süngerler çöktü ve 26.11.14 tarihinde servis çağırdım.

Gelen servis tüm takımı fabrikaya alıp tamir edeceklerini söyledi. Koltuk takımının tamirini istemiyorum çünkü koltuk takımıyla ilgili yaşadığım sorunlar sebebiyle takımdan soğudum. Bana muadili bir ürün ile değişimi yapılmasını istiyorum. Aksi takdirde her türlü hukuksal yola başvuracağım. Resimde servisin bulduğu sorunlar yazıyor. Servis Numarası:722940 026038

Etiketler :

Sünger - Yay Yetkili Servis Personel Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin Ş.
  15 Aralık
  09:38

  tam bir hafta oldu yataş tarafından sorunununuz nedir diye arama zahmetinde bulunulmadı bu işi sonuna kadar takip edeceğim tüm hukuki haklarımı kullanarak bu saygısız firmaya ürün sattıkları insanlara saygı göstermeleri gerektiğini öğreteceğim

 • 08 Aralık
  16:46

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla