16 Eylül 2015

enza home Enza Ürün Değişim Problemi!

Aldığımız TV ünitesinin yan dolabı hasarlı getirildi.
Bir hafta sonra hasarlı yan dolabı değiştirmek için geldiler ama getirdikleri ürün yan dolap değil de sapasağlam olan TV ünitesiydi.
Özür dileyip hasarlı ürünü paketi açık şekilde evde bırakıp gittiler.
2 hafta boyunca ne zaman gelir diye aradık sorduk ama aldığımız cevap bilmiyoruzdan başka bir şey olmadı.

2 hafta sonunda bugün yine geldiler ve gelin görün ki yine ve yine TV ünitesini getirmişler.
Biri bunlara tutanak okumayı ve TV Ünitesi yan dolabı getirmeleri gerektiğini söylesin.
Aldığımız köşe takımı, yatak baza da buna benzer sorunlar yaşadık.

Burcu 544 Okunma

Cevaplar

  • Burcu17 Eylül 2015

    Aldığımız TV ünitesinin yan dolabı hasarlı getirildi. Bir hafta sonra hasarlı yan dolabı değiştirmek için geldiler. Ama getirdikleri ürün yan dolap değil de sapasağlam olan TV ünitesiydi. Özür dileyip hasarlı ürünü paketi açık şekilde evde bırakıp gittiler. 2 hafta boyunca ne zaman gelir diye aradık sorduk ama aldığımız cevap BİLMİYORUZ'dan başka bir şey olmadı. 2 hafta sonunda bugün yine geldiler. Ve gelin görün ki yine ve yine TV ünitesini getirmişler. Biri bunlara tutanak okumayı ve TV Ünitesi Yan Dolap ı getirmeleri gerektiğini söylesin. Aldığımız köşe takımı, yatak baza da buna benzer sorunlar yaşadık. Markaya aldanıp buradan alışveriş yapmayın.

  • Enza Home Temsilcisi16 Eylül 2015

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön