enza home Enza Home Değişim Yapmıyor.

Kerem O. |

Şubat ayının sonunda Zen Mobilya takımının tv konsolunu, yemek masası, sandalyeleri ve yemek konsolunu satın aldım. Nisan başında her parçası defolu geldi. Eşyaları getiren kişiler bunun sonunda servis açılacağını söyleyerek mobilyayı almam gerektiğini söyledi. Bende ne yazık ki prosedürü bilmediğim için ürünleri almış bulundum.

Bu sürecin sonunda servis açıldı ve bütün ürünlerin değişimine karar verildi. Nisanın başında alındı bu karar fakat şu zamana kadar sadece masa ve sandalyeler değişti. Diğer parçaları sorduğumda hala üretim beklendiği söyleniyor bana ve kesin tarih verilmiyor. 1 hafta içinde artık değişim yapılmazsa hakkımı başka yerlerde arayacağım.

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kerem O.
  23 Mayıs
  15:25

  En son değişim için verilen tarih buydu. Bugün aradığımda bu sefer haziranın başını söylediler kesin tarih veremiyorlar ya da vermiyolar artık bundan sonra da değişim yapmazlarsa hukuki sürece başvurucam sonuç alamazsam armada nın önünde bu ürünleri yakacağım. Eğer evlilik sürecinizi mahvetmek istemiyorsanız yataşın yanından bile geçmeyin!!!!

 • 15 Mayıs
  08:13

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  Yataş Çağrı Merkezi