Yataş Eksik Ürün Teslimi ve İlgisiz Servis Ağı!

Oguz H. |

Ekim 2014' te aldığım mobilyaları 1 Mart 2015'te teslim aldım. Gardırop da eksik parça vardı ve TV ünitesinin de pistonu bozuktu. Kurulum yapan arkadaşlar servisin benimle iletişime geçeceğini bildirdiler.

Ne arayan oldu ne soran. Daha sonra ben aramaya başladım firmayı. Sürekli kaydınızı oluşturduk sizinle irtibata geçilecek denildi ama 3 ay olmasına rağmen ne gelen var ne giden. Hayatımda bu kadar gayriciddi bir firma görmedim. Bir daha bu firmanın önünden bile geçmeyeceğim!

Etiketler :

Eksik Ürün Teslimi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oguz H.
  13 Temmuz
  16:20

  Dün servis geldi sonunda. 1 Mart 2015'de eksik gelen ürün 11 Temmuz 2015 günü tamamlandı. 4,5 ayda anca! enza Yataş mı? bir daha asla!

 • Oguz H.
  08 Haziran
  10:52

  Şikayetimi yazdığım gün firma beni geri aradı. İlgileneceğiz dediler. Bir hafta geçti hala ilgilenen yok. Her telefonda \"vallahi billaha yapcaz\" deyip sonra arayan soran olmuyor. Firmaya notum kocaman bir \"sıfır\". Bir daha kibrit çöpü dahi almam!

 • 02 Haziran
  12:21

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz