08 Nisan 2015

Yataş Değiştirme Talebi!

Yataş' tan çocuklarım doğum günü hediyesi olarak yatak almışlar. Ancak kendi evlerinde kullandıkları 200x200 ebatlarında. Oysa benim yatağım 160x200. dolayısı ile kullanmam mümkün değil. Almış oldukları bayi Gürsey elektronik teslimatın ertesi günü durumu bildirdim. 3 gündür Yataş genel merkezden cevap gelmediği için her hangi bir işlem yapamayacaklarını söylediler. Bu gün 444 numarayı ben aradım hatalı ve kusurlu bir durum olmadığı sürece değiştirme yapamayacaklarını söylediler. Evim müsait olsa bazamı değiştirecektim. Maalesef m2 müsait değil. Bu durumda hiç kullanamayacağım bu yatağın 160x200 ile değiştirilmesini istemem müşteri olarak hakkım değil mi?.

Beyhan 1.558 Okunma

Cevaplar

  • Beyhan11 Nisan 2015

    En kısa zamanda geri dönüp sorunu çözme konusunda göstermiş oldukları ilgi ve alaka Yataş firmasından umduğum ve Yataş'a yakışan bir davranıştı. Yıllardır yatak yorgan hep yataşdan alırız. İlk defa bizden kaynaklanan bir sorun yaşadık.

  • Beyhan'ın Teşekkür Mesajı08 Nisan 2015

    Yataş tan ve ilgili bayiden arandım. Sorunuma hemen çözüm getirdiler. Zaten yıllardır yatak ve yorganlarımı aldığım yataşın beni üzmeyeceğini biliyordum. Teşekkürler.

  • Yataş Temsilcisi08 Nisan 2015

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön